חברת מעוף עובדים בגובה  מתמחים בתחום החילוץ בגובה שהפך לעיסוק טבעי עבורנו, אנו מאמנים את הצוותים למתן מענה מהיר ומקצועי במקרה של תאונה בגובה או בחללים מוקפים בה נדרש לבצע הורדה או הוצאה מהירה של פצוע לקרקע לטובת טיפול רפואי מהיר ומציל חיים.

עבודה בגובה היינו תחום מסוכן אשר דורש מיומנות רבה תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים, לצערנו תאונות בגובה או בחללים מוקפים פוגשות גם את אלו אשר הרבה שנים במקצוע ולמעשה אף אחד לא חסין, כמו כן ישנן תאונות אשר אינן בשליטת המטפס או העובד בחלל המוקף ונגרמות בעכבות כשלים טכניים. כאשר הזמן שבו יגיע העובד\הפצוע לקבלת טיפול הוא השחקן הראשי בזירת התאונה.

אין חוק אשר מחייב אתרי עבודה או מפעלי תעשייה אשר מתבצעות בהן עבודות בגובה או בחללים מוקפים לספק צוות חילוץ והצלה בשטח, ולמרות זאת המודעות לסכנה היא זו שמביאה את החברות הגדלות בשוק לדרוש זאת ולדאוג לצוות חילוץ כונן אלו חרטו על דגלם בטיחות מעל הכל, ואנו מאמנים כי לרבות השנים הדבר יעוגן גם בחוק ובכך ימנעו אבדות רבות.

חילוץ והצלה בגובה ובחללים מוקפים מצריך צוות כשיר ומאומן אשר יודע להגיב במהרה ובמקצועיות לכל סיטואציה, אשר יודע לחשב מהלכים בצורה מהירה ואינו מופתע משום מורכבות.

בנוסף הצוות נמצא ערני וזמין לכל קריאה ועל ידי ציוד מתאים ויעודי יצליח להוריד או להוציא את העובד בצורה הבטוחה ביותר למקום מבטחים בו יוכל לקבל טיפול ולצאת מסכנה.

פנו אלינו לקבלת מידע בנושא ונשמח לעמוד לשרותיכם בכל שאלה.

ספק מורשה של משרד הביטחון​